sterylizacja ubrań i narzędzi 2018-01-07T17:39:19+01:00

Sterylizacja ubrań  i narzędzi

Sterylizacja UV-C znajduje zastosowanie również w odniesieniu do narzędzi pracy oraz środków ochrony osobistej wielorazowego użytku. W specjalnie przeznaczonych do tego celu szafach sterylizacyjnych, możliwe jest neutralizowanie drobnoustrojów, mogących przyczyniać się do rozprzestrzeniania zakażeń.

Szafy sterylizacyjne wykonane są ze stali nierdzewnej, łatwe do utrzymania w czystości i bardzo proste w użyciu. Panel sterujący pozwala na regulację czasu pracy oraz informuje o zakończeniu cyklu. Urządzenia mogą posiadać dodatkowy nadmuch ciepłego powietrza pozwalającego na szybkie osuszanie wilgotnych przedmiotów.  Zróżnicowane rozmiary poszczególnych modeli pozwalają na właściwe dopasowanie do wymaganej wydajności i wielkości produktów poddawanych sterylizacji. Odpowiedni poziom zabezpieczeń sprawia, że konstrukcja urządzenia jest w pełni bezpieczna dla otoczenia i przebywających w jego pobliżu osób. Działanie biobójcze jest dezaktywowane w momencie otwarcia drzwi.

Szaf można użyć do sterylizacji: fartuchów, kombinezonów, rękawic, czepków, spodni, butów, ręczników, oraz narzędzi: noży, desek do krojenia, pojemników, itp.

1

8-667m2

10-667

9-667m2

12-667

11-667

13-667