sterylizacja butelek, smoczków i drobnych zabawek 2018-01-07T17:39:18+01:00

POWSTRZYMAJ szkodliwe drobnoustroje!

Wybierz urządzenie do sterylizacji butelek, smoczków i drobnych zabawek metodą UV-C

Czy wiesz, że liczba drobnoustrojów znajdujących się na powierzchni butelek i smoczków w sprzyjających warunkach może się powiększać nawet 10-krotnie w ciągu każdej godziny a wyparzenie nie usuwa ich całkowicie?

Sterylizator do butelek to nowoczesne, higieniczne i bardzo proste w obsłudze urządzenie o kompaktowych rozmiarach, przeznaczone dla żłobków, przedszkoli oraz wszystkich odpowiedzialnych rodziców i opiekunów, którzy zdają sobie sprawę z konieczności eliminacji zagrożeń, jakie mogą mieć bezpośredni wpływ na zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka.

Starsze dzieci i dorośli, posiadający odpowiednio wykształcony układ odpornościowy, każdego dnia stykają się z milionami bakterii bez uszczerbku dla zdrowia. Niedojrzały układ immunologiczny najmłodszych dzieci i niemowląt potrzebuje dodatkowej ochrony przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów. Sterylizator do butelek, smoczków i małych zabawek, pozwala na właściwe zabezpieczenie również tych wszystkich produktów, które mają styczność z pożywieniem, takich jak: miarki, pojemniki czy szczotki używane do czyszczenia butelek, które ze względu na pozostające na ich powierzchni zaschnięte resztki pokarmu, stanowią niebezpiecznie podłoże namnażania zarazków.

Sterylizacja UV-C jest sprawdzoną metodą powszechnie stosowaną w medycynie, kosmetologii oraz przemyśle spożywczym. Umożliwia skuteczną eliminację drobnoustrojów w całkowicie bezpieczny sposób: bakterie, wirusy i grzyby niszczone są wyłącznie za pomocą światła.