wyposażenie gastronomii 2018-06-12T15:38:09+02:00

razem

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez Naszych Klientów, rozwijamy internetową platformę zakupową dla branży gastronomicznej oraz produkcji i przetwórstwa żywności – sklep POLGASTRO

logo polgastro 200x45

W coraz bogatszej ofercie sklepu internetowego Polgastro znajdą Państwo już ponad 30 000 produktów asortymentu czołowych firm krajowych i zagranicznych z branży gastronomicznej. Oprócz atrakcyjnych cen, zapewniamy fachowe doradztwo oraz korzystne warunki finansowania i transportu. Polgastro zaopatruje w urządzenia gastronomiczne odbiorców na terenie całej Polski, a nasi Klienci to restauracje, hotele, firmy cateringowe, zakłady przetwórstwa żywności oraz szkoły, szpitale i inne placówki budżetowe.

  • Zapytania telefoniczne kierować można do nas w godzinach funkcjonowania sklepu pon- pt 8-16
  • Zamówienia składać można przez: koszykw sklepie polgastro.pl,  mailowo; polgastro@polgastro.pl lub telefonicznie
  • Wysyłka odpowiednio zabezpieczonych towarów, odbywa się na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przez sieć paczkomatów.
  • Umożliwiamy również dostawę do innych krajów Europy. W sprawie określenia kosztów przesyłki międzynarodowej, prosimy o kontakt mailowy.
  • Posiadamy atrakcyjną ofertę finansowania w leasingu
  • W przypadku zakupu wielu urządzeń, wykonujemy wyceny indywidualne wg załączonych specyfikacji
  • Na magazynie posiadamy dostępne od ręki w kilkunastu rozmiarach; worki do pakowania próżniowego PAPE gładkie do pakowarek komorowych oraz o tłoczonej strukturze folii – moletowane przeznaczone do pakowarek listwowych
  • Zainteresowanych kontaktem osobistym zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się przy trasie 79 pomiędzy Krakowem a Trzebinią

Jeśli potrzebują Państwo porady w zakresie oferowanych przez nas wdrożeń lub produktów, prosimy o kontakt przez wypełnienie formularza, mail lub drogą telefoniczną.

 

 

Nasi dostawcy

Dick – niemiecka firma z wieloletnimi tradycjami, renomowany lider w produkcji noży kuchennych i rzeźniczych (doskonałych trybowników), tasaków, etui na noże, stalek i doskonałych elektrycznych oraz manualnych ostrzałek do noży.
Henkelman – holenderski producent niezawodnych i trwałych komorowych pakowarek próżniowych. Firma produkuje modele różnej wielkości, od niewielkich z listwą długości 30 cm, po wysokowydajne modele dwukomorowe z dwoma lub trzema listwami.
Vikan – renomowany duński producent szczotek, ściągaczek do wody, zmiotek, wiaderek zgodnych z systemem HACCP oraz asortymentu wykrywalnego. Innowacyjne produkty firmy VIKAN cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników.
Rational – niemiecki producent, światowy lider pieców konwekcyjno-parowych.  W ofercie wszystkie typy urządzeń konwekcyjno-parowych Rational, blachy, ruszty, podstawy pod piece i tabletki myjące oraz pielęgnacyjne.
Hendi – europejski producent sprzętu gastronomicznego z siedzibą w Gądkach pod Poznaniem. Corocznie wydawany katalog firmy obejmuje: sprzęt do obróbki cieplnej, urządzenia chłodnicze, zmywarki, garnki, noże, syfony i inne akcesoria wykorzystywane w gastronomii.
Stalgast  –  polski producent sprzętu dla gastronomii – Stalgast Radom i Stalgast Warszawa. Asortyment producenta to m.in. zmywarki, kuchnie, piece do pizzy, witryny, chłodziarki, frytownice, garnki i sprzęt drobny.
Rm Gastro – producent z siedzibą w Czechach, posiada swój oddział w Ustroniu. Producent oferuje sprzęt dla pizzerii, fast foodów i firm cateringowych, solidne linie kuchenne obieraczki i ekspresy do kawy. Marka REDFOX to ekonomiczna linia produktów RM Gastro łącząca niezawodne rozwiązania z niską ceną.
Bizerba – niemiecka firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych krajalnic, wag elektronicznych, wilków do mięsa i pił do kości. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością.
Rapa – to renomowany polski producent urządzeń chłodniczych z Lublina. Oferta firmy to dobrej jakości energooszczędne lady chłodnicze, witryny i szafy chłodnicze.
Bartscher – niemiecki producent solidnego sprzętu do wyposażenia restauracji, barów i hoteli, urządzeń grzewczych i chłodniczych.
syslogo
SYS A.G. – niemiecki producent profesjonalnych urządzeń systemu VITO, którego przeznaczeniem jest filtracja oleju spożywczego oraz frytury bezpośrednio we frytownicach lub smażalnikach. Szczegóły dostępne na stronie www.systemfitracji.pl
Soda Pluss – polska firma z siedzibą we Wrocławiu. Importer produktów dla gastronomii, takich jak mieszarki do farszu, nadziewarki do kiełbas, chłodziarki podblatowe, pojemniki GN, czekoladziarki, regały magazynowe i wózki.

KATALOGI DO POBRANIA

pobierz katalog, wybierz produkt i zamów bezpośrednio u nas, telefonicznie lub mailowo
napisz do nas, jeśli potrzebujesz wybrany katalog w wersji papierowej